ersoy taspinar

GENEL CERRAHİ UZMANI

Op. Dr. Ersoy TAŞPINAR

1976 yılında Ankara’da doğdum.1993 yılında Konya/Akşehir Selçuklu lisesini bitirdim. Tıp öğrenimini 1993-2000 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde okuyarak tamamladım.2001-2007 yılları arasında Bursa Çekirge Devlet hastanesi acil servisinde çalışarak acil hastalıkların tedavisi konusunda bilgi ve deneyimlerini artırdım.

Genel cerrahi uzmanlığını hematolojik bir hastalık olan ‘’Kr. ITP’nin medikal ve cerrahi tedavisinin uzun dönem sonuçları ‘’ başlıklı teziyle Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi A.D’da tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı oldum (2008-2013).

Şırnak Devlet Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak mecburi hizmetini yaptım (2013-2015). Mecburi hizmeti sırasında yoğun bir tempoda gösterdiğim hizmet karşılığında Şırnak Valiliği tarafından mesleki başarı belgesi ile onurlandırıldım.

2015 yılında cerrahiye ek olarak Bursa Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi hizmetler Koordinatörlüğü görevine getirilerek, Bursa Devlet hastanelerinde kalitenin artırılması ve işleyişin düzenlenmesi konusunda danışmanlık yaptım.

2015 yılında Türk Cerrahi Derneği Board (Yeterlilik) sözlü sınavını birincilikle geçerek Cerrahi Yeterlilik Belgesini aldım.

Eğitim ve çalışma hayatım boyunca başta obezite cerrahisi, meme ve endokrin cerrahi, fıtık  ve ileri düzey laparoskopik cerrahi ve onkolojik cerrahi olmak üzere pek çok kurs ve kongrelere katıldım.

Her şeyden önce hastalarıma ailemden bir kişi gibi yaklaşıp empati kurarak, 1500’den fazla başarılı obezite cerrahisi (tüp mide ve gastrik bypass) ve diyabet cerrahisi, 1000’e yakın meme ve tiroid ameliyatı ile çok daha fazla sayıda kapalı fıtık ameliyatları ile yıllardır hastalarıma hizmet sunuyorum. Uyguladığım detaylı bilgilendirme ve alternatif yöntemler ile hastalarımı güvende hissetmelerini sağlayıp tüm tedavi sürecini ekibimle birlikte yürütüyorum. Ameliyat öncesi ve sonrası süreçte tüm hastalarımla bizzat iletişimimi sürdürerek sizlere hiç yalnız kalmayacağınız bir destek sağlıyorum. Hastalarım 1 ocak 2018’den bu yana Bursa Medicana Hastanesinde bana ulaşıyorlar.

Merak ettiğiniz konuları iletin lütfen…

Selam ve sağlıkla…

SERTİFİKALAR